Panorama Wrocławia Sky Tower

Panorama Wrocławia Sky Tower

Panorama Wrocławia Sky Tower

Panorama Wrocławia Sky Tower

Panorama Wrocławia ze Sky Tower, to okazja do obejrzenia miasta jakiego nie znasz. 15 minut spędzone na tarasie widokowym wrocławskiego drapacza pozwala zmienić perspektywę i spojrzeć na Wrocław inaczej. Myślę, że najlepszą porą na kontemplację miasta jest zachód słońca i wieczór, kiedy zapalają się uliczne światła.  Jedynym wrogiem zwiedzających, a właściwie to fotografujących, są odbicia w szybie i czas.

Panorama Wrocławia ze Sky Tower

Panorama Wrocławia ze Sky Tower

Warto jednak tam wracać, bo Wrocław o każdej porze dnia, roku czy pogodzie wygląda inaczej. Obecnie koszt biletu w dni powszednie wynosi 11zł, a w soboty, niedziele i święta: 15zł. Taras widokowy jest oszklony i czynny przez cały rok. Punkt sprzedaży biletów znajduje się na I piętrze galerii przy wejściu od ul. Gwiaździstej, bilet kupujemy na konkretną godzinę. Wejście na taras widokowy usytuowane jest na zewnątrz budynku, obok wejścia do galerii Sky Tower (ul.Gwiaździsta).

Wrocław panorama miasta

Wrocław panorama miasta

Potem zostaje już tylko wjazd windą na górę i kontemplacja Panoramy Wrocławia. Widoki przy dobrej pogodzie są imponujące. Brakuje tylko czasu, który na górze jakoś szybko się kończy!

Taras widokowy - Panorama Wrocławia

Taras widokowy – Panorama Wrocławia

Warto wcześniej wykupić bilet ponieważ nie zawsze można się dostać na ostatnią chwilę. Często, szczególnie w okresie wakacyjnym, pojawiają się kolejki i brak miejsc na najbliższą godzinę. Panorama Wrocławia Sky Tower, to punkt widokowy który warto odwiedzić będąc we Wrocławiu. Oczywiście nie jest to jedyne miejsce z którego można obejrzeć panoramę Wrocławia, ale z pewnością należy do jednych z najlepszych.

Taras widokowy Sky Tower

Taras widokowy Sky Tower

Reklamy

2 myśli w temacie “Panorama Wrocławia Sky Tower

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s